Zostaň s nami v kontakte: Banská Bystrica Horehronie
Riešime za vás

Vraky zdemolovaných áut

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 2 mesice a 5 dní
Autor podnetu: Matej
Rieši: Mesto
Lokalita: Banská Bystrica
Ulica: Na úbočí
Dátum nahlásenia: 29.12.2016
Dátum poslednej aktivity: 7.3.2017

Rád by som upozornil na hromadiace sa vraky áut v okolí Skubínskeho družstva. Dva pri ceste smerom z ulice Na úbočí. Pri požiari prvého bola prítomná aj polícia, po niekoľkých týždňoch je nielen stále na svojom mieste ale pribudol sa k nemu ďalší. Tretí pár stoviek metrov ďalej nad družstvom. Otázkou je či bude vyvodená zodpovednosť, kto, kedy a na koho náklady vraky odstráni. Nielen že pôsobia neesteticky ale predstavujú zároveň ekologické riziko.

Ako sa tento podnet riešil:

07.03.2017
Čitateľ
Autor: Mesto
Dátum reakcie: 07.03.2017 (2 mesice a 5 dní od nahlásenia)

Vozidlá boli odstránené ich držiteľmi na základe výzvy Mestskej polície Banská Bystrica v mesiaci február 2017.

Michal Štúber, Oddelenie odpadového hospodárstva a údržby verejných priestranstiev

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nasabystrica.sk
Vraky zdemolovaných áut

Miesto hláseného podnetu

Odporúčame

Rozprávkoland 2017, Šmolkovia sú späť

Najväčšia hudobno-zábavná show pre deti a celú rodinu v SR pre rok 2017.

Iné

Šmolkovia: Zabudnutá dedinka

Vďaka záhadnej mape sa Šmolinka spolu s Mudrošom, Babrošom a Silákom vydáva na dobrodružnú výpravu a náhodou objavia najväčšie tajomstvo v dejinách Šmolkov.

Kino