Zostaň s nami v kontakte: Banská Bystrica Horehronie

Deň otvorených dverí Banskobystrického pivovaru

Kde a kedy ?

Spoločnosť Banskobystrický pivovar, a. s. otvorí  v sobotu, dňa 17. 9. 2016 od 11.00 hod brány pivovaru pre všetkých svojich priaznivcov a širokú verejnosť. Milovníci, priatelia a fanúšikovia výnimočného slovenského piva URPINER tak môžu nielen spoznať históriu výroby piva v Banskej Bystrici, ale aj nazrieť do zákulisia pivovaru a zoznámiť sa s celým procesom výroby najoceňovanejšieho slovenského piva.

Popis

Sprievodcom pestrého programu bude opäť moderátor ANDREJ WALLNER. Na pódiu sa v rámci hudobného programu predstavia skupiny: HEX, SLOVAK TANGO, ROCK REUNION a country skupina VODOPÁD. Okrem obľúbených exkurzií po pivovare čaká milovníkov piva URPINER aj množstvo ďalších sprievodných atrakcií, ako sú vystúpenie šermiarov, sokoliarov, ukážky prác hasičov, polície a mnoho ďalších zaujímavých vystúpení. Na svoje si prídu všetky vekové kategórie. Pre dospelých návštevníkov sú pripravené súťaže v pití piva na čas a v držaní krígľa, pre deti zas trampolína, jazda na koníkoch, či maľovanie na tvár. Samozrejme nebudú chýbať gurmánske špeciality a jedinečné osvieženie v podobe zlatistého moku - piva URPINER. Pivo sa bude čapovať priamo z pivovaru a okrem obľúbených klasických pív si tento rok môžu návštevníci pochutnať aj na čapovaných špeciáloch: KVASINKOVEJ 12ke, EXCLUSIVE 16ke a novinke EXTRA CHMELENEJ 14ke.

Vstup na podujatie Deň otvorených dverí Banskobystrického pivovaru je zdarma. Len v tento deň sa bude pivo URPINER v pivovare predávať za výnimočne priaznivé ceny: klasické pivá za 0,50€/0,5l a špeciály od 1,00€/0,5l. Milovníci skvelého piva, výbornej nálady a pravej  pivnej pohody sa skutočne majú na čo tešiť.

 

Organizujete zaujímavú akciu?

Dajte nám o nej vedieť mailom na redakcia@nasabystrica.sk

Odporúčame

Rozprávkoland 2017, Šmolkovia sú späť

Najväčšia hudobno-zábavná show pre deti a celú rodinu v SR pre rok 2017.

Iné

Šmolkovia: Zabudnutá dedinka

Vďaka záhadnej mape sa Šmolinka spolu s Mudrošom, Babrošom a Silákom vydáva na dobrodružnú výpravu a náhodou objavia najväčšie tajomstvo v dejinách Šmolkov.

Kino

Riešime za Vás

Hrozí zosuv cesty
Banská Bystrica

Hrozí zosuv cesty

V riešení
Vraky zdemolovaných áut
Banská Bystrica

Vraky zdemolovaných áut

Vyriešené
Pridaj svoj podnet