Lučatín v štvorbodovom trháku, derby v St. Horách bez gólov

II. trieda bb

Lučatín - Ľubietová 2:0 (2:0)
Lučatín mal zápas vo svojej réžii. V prvom polčase z množstva šancí využil dve, keď v 35. minúte Zbyňovský prestrelil dobre chytajúceho brankára hostí. V 40. minúte Garaj po ideálnej prihrávke Seleckého zvýšil na rozdiel dvoch gólov. V druhom polčase domáci zahodili niekoľko šancí a zápas sa za silnej horúčavy prakticky len dohrával.
Góly: 35. Zbyňovský, 40. Garaj. Pred 50 divákmi rozhodoval Dráždik. LUČATÍN: Oboňa - L. Hruška, Mokroš (50. Majer), Hraško, Uhrík (60. J. Hlinka), Turčan, I. Hruška, Selecký, Garaj, Zbyňovský, Sedliak (60. Štefanovie). ĽUBIETOVÁ: Muránsky - Majer, V. Sauka, Kútik, Kolík, M. Sauka, Klinec, Machnáč, Turčan, Potančok, Urva, Bidlo, Benč, Felner.

St. Hory - Harmanec 0:0
Hostia sa počas celého stretnutia sústredili na bránenie. Domáci zahodili hneď v úvode pokutový kop a keďže si obaja gólmani udržali čisté konto, zápas sa skončil bezgólovo - nerozhodne. Bojovnejší hostia si remízu zaslúžili.
Pred 150 divákmi rozhodoval Slobodník. ST. HORY: Žabka - Matejka, Ulehla, Antoš, Brhlík, Debnár, Gavalda (70. Chrastina), Štulrajter, Filip, Kováč (89. Lovás), Babjak. HARMANEC: Danko - Rečkovič, Kulfas, Grajzer, Richter, Floch, Babjak, Matriška, Murgaš, Vajs, Hudáček.

Mičiná - Hor. Pršany 1:1 (0:0)
V horúcom počasí podali obe mužstvá bojovný výkon. Domácich môžu mrzieť nepremenené šance v prvom polčase, o konečnej deľbe bodov rozhodol päť minút pred koncom striedajúci Čierny.
Góly: 65. Konder - 85. Čierny. Pred 80 divákmi rozhodoval Grúber. MIČINÁ: Krnáč - Belaj, Lupták, Marko, Štubniak, Martinec, Klibáni, Prostredník (70. M. Martinec), J. Saktor, Konder, B. Saktor (70. Zachar). HOR. PRŠANY: Krnáč - Cimerman, Kužma, Orovčík, Kvasna, Kapusta, Bais, Miartuš, Matoušek (46. Čierny), Liďák, Urgela.

Strelníky - Hronsek 3:3 (1:3)
Prvý polčas vyznel jasne v prospech súpera. Domácich načal v 24. minúte Bursa, o štyri minúty opäť Bursa zvýšil na 2:0 a v 30. minúte Vetrák na 3:0. Domácich zobudil až Borošov gól pred prestávkou. Po polčase dostal zápas šťavu, keď aktivitu prevzali domáci, no z množstva šancí premenili iba dve - v 63. minúte Boroš znížil na rozdiel jedného gólu a v 85. minúte upravil na konečných 3:3 Ľ. Čief.
Góly: Boroš 2, Ľ. Čief - Bursa 2, Vetrák. Pred 50 divákmi rozhodoval Kadlec. STRELNÍKY: R. Majer - M. Majer, Boroš, D. Majer, R. Majer, R. Čief, M. Majer, J. Majer, Kapusta, Ľ. Čief, M. Moncoľ. HRONSEK: Pulkert - P. Garaj, Kvasna, Kišík, P. Majer, Moravčík, Šabo, Vetrák, Bursa, Šulek, Muríň.
Baláže - Podkonice 5:1 (2:0)
Prvý polčas bol jednoznačnou záležitosťou domácich, aj keď z množstva šancí premenili len dve. V druhom polčase hostia hru vyrovnali, ale nedarila sa im koncovka. Naopak, Baláže po pekných akciách zvýšili na 5:0. V závere zápasu hostia už len skorigovali výsledok na konečných 5:1, keď premenili priamy kop. Kuriozitou zápasu bolo, že sa nedostavil ani jeden rozhodca a po dohode mužstiev pískal Juraj Barla z Podkoníc, ktorý podal nadpriemerný výkon.
Góly: Joz. Strečok 2, Slobodník, Mesík, Latinák - Pavlák. Pred 80 divákmi rozhodoval laik Barla. BALÁŽE: Kostiviar - P. Strečok (50. Hrdina), Čermák (75. Čunderlík), Ján Strečok, Heric, Latinák, Slobodník, Mesík, Joz. Strečok, Chaban, Tišliar (46. Kosova). PODKONICE: Mikuláš - J. Turčan, M. Barla, Bobák, Bodzík, Pančík (46. Ivan), M. Turčan (80. Chaban), Pavlák, L. Barla, Kmeť, Polóny (70. R. Turčan).
Hiadeľ - Tajov 0:4 (0:1)
Zápas bol jednoznačnou záležitosťou hostí, ktorí strelili štyri góly a ďalšie príležitosti nedotiahli do úspešného kopa.
Góly: 10. Vaterka, 63. Solivajs, 78. Pipka, 81. Ursíny. Pred 30 divákmi rozhodoval Marhefka. HIADEĽ: Kapusta - Mlynarčík, Kováčik, Ma. Fúdor (46. Kán), Mi. Štefanovie, Brna, Milan, Lipa, Ma. Štefanovie (70. Mi. Gúdor), Chomič (65. Balík), Gazdík. TAJOV: Eliáš - Kollár, Solivajs, Patrnčiak, Mažgut, Čermák (63. Ursíny), Varterka, D. Murgaš, Greško (73. Krivuš), M. Murgaš, Pipka.

Oststné výsledky: Malachov - Medzibrod 1:2 (1:1)

Dohrávka 17. kola: Harmanec - Mičiná 6:4 (3:1), góly: 18. a 36. Hudáček, 44. Murgaš, 52. Kulfas, 61. Babjak, 88. Lovás - 54. a 62. Prostredník, 13. Saktor, 49. Konder, Hronsek - Tajov 1:7 (1:3), Medzibrod - Podkonice 7:1 (3:1), Hor. Pršany - Dúbravica 2:2 - nedohrané, Malachov - Ľubietová 4:0 (2:0), Strelníky - Lučatín 1:3, Hiadeľ - Baláže 0:7 (0:2).

Zaujali
brankár: Muránsky (Ľubietová), obrancovia: Rečkovič (Harmanec), Kvasna (Hor. Pršany), D. Majer (Strelníky), Solivajs (Tajov), záložníci: Murgaš (Harmanec), Konder (Mičiná), Bursa (Hronsek)