Zostaň s nami v kontakte: Banská Bystrica Horehronie

Majstrovstvá Slovenska v latinskoamerických tancoch

Kde a kedy ?

Dňa 05.03.2016 v Špotovej hale na Štiavničkách

Popis

Už po tretí krát v histórii je organizátorom Majstrovstiev Slovenska v latinskoamerických tancoch tanečný klub Fáber Dance Team z Banskej Bystrice. Pevne veríme, že pod taktovkou organizátora zo srdca Slovenska bude aj tento ročník pre Vás úžasný a nezabudnuteľný.

 

Časový harmonogram & galaprogram

 
ZačiatokSúťažKoloPočet párovPočet tancovPočet na parketePočet skupín
09:00Otvorenie sály
09:45 - 10:15Prezentácia JUN I, Do 21
13:45 - 14:15Prezentácia JUN II, Mládež
15:30 - 16:00Prezentácia Seniori I II, Dospelí
10:30 - 10:50Porada rozhodcov
11:00 - 11:10Otvorenie MSR
11:10MSR JUN I LAT1.Kolo415114
11:50MSR Do 21 LAT1.Kolo14572
12:10MSR JUN I LAT2.Kolo24583
12:40MSR Do 21 LATSemifinále105101
12:50MSR JUN I LATSemifinále12562
13:10MSR Do 21 LATFinále6561
13:20MSR JUN I LATFinále6561
13:30 - 13:45Vyhlásenie výsledkov Jun I, Do 21
13:45 - 14:15Roztancovanie
15:00MSR JUN II LAT1.Kolo315113
15:30MSR Mládež LAT1.Kolo205102
15:50MSR JUN II LAT2.Kolo215112
16:10MSR Mládež LATSemifinále12562
16:30 - 16:40Roztancovanie Seniori, Dospelí
16:40MSR Seniori I+II LATSemifinále95121
16:50MSR Dospelí LAT1.Kolo305152
17:10MSR JUN II LATSemifinále12562
17:30MSR Dospelí LAT2.Kolo215112
17:50 - 19:00Prestávka
19:00 - 19:15GALAVEČER
19:15 - 19:19Program Balan - Moshenskaya
19:19MSR Seniori I+II LATFinále55121
19:29 - 19:37Program Michal Červienka
19:37 - 19:41Program Balan - Moshenskaya
19:41MSR JUN II LATFinále6561
19:51 - 19:58Program Faber Dance Team
19:58 - 20:02Vyhlásenie SLP Jun 2015
20:02 - 20:06Program Balan - Moshenskaya
20:06 - 20:18Vyhlásenie výsledkov MSR Jun II, Seniori
20:18MSR Dospelí LATSemifinále12562
20:38 - 20:42Program Balan - Moshenskaya
20:42MSR Mládež LATFinále6561
20:52 - 21:00Program Michal Červienka
21:00MSR Dospelí LATFinále6532
21:20 - 21:24Vyhlásenie SLP 2015
21:24 - 21:29Vyhlásenie Naj pár 20115
21:29 - 21:33Program Balan - Moshenskaya
21:33 - 21:48Vyhlásenie výsledkov MSR Mládež, Dospelí

 

GALAPROGRAM:

V galaprograme vystúpia finalisti majstrovstiev Sveta: Marius Andrei Balan & Kristina Moshenskaya, akordeonový virtuóz Michal Červienka. Naživo zahrá skupina ELITE.

Organizujete zaujímavú akciu?

Dajte nám o nej vedieť mailom na redakcia@nasabystrica.sk

Odporúčame

Rodinný prievan

Matka má vždy pravdu... aj keď ju náhodou nemá.

Divadlo

Paci Pac - Brezno

Hudobný program určený deťom predškolského veku.

Koncert